معماری
خانه » دریچه ای رو به شعب و نمایندگان » گرامی داشت دهمین سالگرد افتتاح شعبه مشهد

گرامی داشت دهمین سالگرد افتتاح شعبه مشهد

گرامی داشت دهمین سالگرد افتتاح شعبه مشهد

جشن دهمین سالگرد آغاز فعالیت شعبه مشهد در ساختمان مرکزی این شعبه با حضور مدیران، همکاران و  نمایندگان عمومی و عمر و تأمین آتیه در روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در این مراسم علی خلیل زاده، مدیر منطقه دو طی سخنانی پس از تبریک دهمین سالگرد افتتاح شعبه و بعثت حضرت محمد(ص) و خوش آمد گویی به شرکت کنندگان اظهار داشت : اگر بخواهیم از فضائل حضرت در ارتباط کارمان بهره بگیریم سوای اخلاق حسنه ای که ایشان داشتند بهتراست لقب حضرت و امین بودن ایشان را یادآوری کنیم. پیامبر خدا امین بود چه برای مسلمان و چه غیرمسلمان. نماینده شرکت بیمه بایستی امانتدار بیمه گذاران و شرکت بیمه اش باشد و قطعاً این امانتداری موجب اعتماد مردم شده در پیشرفت کارش بی تأثیر نیست.

وی با یادآوری دو خواسته مدیرعامل شرکت مبنی بر این که بیمه پاسارگاد قرار است الگوی شرکت های بیمه باشد و نیز حفظ دستاوردهای موجود تأکید کرد هرکدام از ما در هرجایی که از بیمه پاسارگاد کار می کنیم باید متوجه باشیم که آیا الگو هستیم و یا خیر. اگر هستیم حفظش کنیم و اگر نیستیم خود را به طرف تعالی سوق داده تلاش کنیم.  الگو بودن هم مشکل است و هم بایستی جامع و مانع باشد. هم بایستی در پرتفوی، ترکیب پرتفوی، ضریب خسارت معقول،نظم کاری باشد و هم در قانون مداری، رضایت مندی، امانتداری.

وی اضافه کرد امروزه صنعت بیمه یک سرمایه ملی است . شرکت بیمه پاسارگاد با رشد معقولی که داشته با همت شما عزیزان نزد بیمه گذاران، اصحاب بیمه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده دستاوردهای قابل توجهی کسب نموده است که بایستی با هوشمندی و برنامه ریزی از آن مراقبت نمود. این مراقبت به عهده همه است هرگونه خدای نکرده خدشه به آن خدشه به همگی است.

تلاش کنیم که مؤثر باشیم، تلاش کنیم هر ایرانی دارای

بیمه عمر باشد تلاش کنیم خسارتی بدون پوشش نباشد.

در ادامه این همایش سید امید رشیدی معاون منطقه دو ضمن تبریک ایام بعثت حضرت رسول(ص) و تبریک دهمین سالگرد افتتاحیه شعبه مشهد و تشکر از حضار شرکت کننده در جلسه یادی کرد از روزهای اولیه افتتاحیه که پس از اجاره طبقه فوقانی بانک پاسارگاد کارمان را از یک آپارتمان ۷۵ متری شروع کردیم مشکلات زیادی را با استواری گذراندیم. همه اعم از مسئول، کارشناس، نماینده و بازاریاب با عشق کار کردیم و الحمداله امروزه شاهد شرکتی قوی،معتبر با داشتن کارشناسانی دلسوز، وارد بکار می باشیم. امروزه بیمه پاسارگاد ساختمانش نه تنها باعث آبروست بلکه موجب آبروی صنعت بیمه در مرکز استان است.

امروز شعبه مشهد دارای ۱۰۷ نماینده بیمه عمومی ۴۰۰ نماینده عمر و ۷۰۰ بازاریاب عمر است و بیش از ۱۵۰۰ نفر اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

شعبه مشهد در استان های خراسان نقش جوهری داشته و تمام شعب بیرجند، نیشابور، سبزوار، بجنورد و زاهدان متأثر از شعبه ایجاد شدند و این افتخار مشهد است.

معاون منطقه دو در تبیین حفظ دستاوردها، اعتماد کسب شده خیل عظیم بیمه گذاران، خصوصاً بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه را سرمایه ای ارزشمند برای شرکت دانست که حفظ و ارتقاء این اعتماد، مسئولیت مضاعف همکاران و شبکه فروش را دوچندان نموده و لازم است که برای آن برنامه داشته باشیم. همچنین وی تشکر قلبی خود را از حمایت ها و سیاست های راه گشا مدیریت عالی و شورای راه بردی شرکت درجهت رشد و بالندگی روز افزون مجموعه بیمه پاسارگاد، خصوصاً شعبه مشهد ابراز داشت.

 از جمله نکاتی که در مراسم جشن خودنمایی و دلپسند بود نشان دادن عکس های کارمندان،نمایندگان،کلاس های آموزشی، همایش های برگزار شده طی ده سال عملکرد بود که به نمایش گذاشته شد. در ادامه جلسه کیک مراسم توسط یکی از نمایندگان قدیمی بریده شد و نمایندگان و کارمندان عکس یادگاری گرفتند.

همچنین پس از این مراسم کلاس آموزشی به مدت ۲ ساعت در رابطه با شناخت بازارهای هدف برای نمایندگان حاضر برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.

مطلب پیشنهادی

پرداخت غرامت بیمه عمر در شعبه گرگان

پرداخت غرامت بیمه عمر و تامین آتیه توسط شعبه گرگان غرامت بیمه عمر و تامین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *