معماری
خانه » تازه های پاسارگادی » پرداخت غرامت فوت بیمه تکمیلی حادثه سپرده گذار بانک پاسارگاد

پرداخت غرامت فوت بیمه تکمیلی حادثه سپرده گذار بانک پاسارگاد

به دنبال اجرای طرح بیمه سپرده گذاران بانک پاسارگاد، شرکت بیمه پاسارگاد در قبال پوشش بیمه تکمیلی حادثه دو تن از سپرده گذاران بانک، غرامت فوت بیمه تکمیلی این دو پرونده را طی مراسمی به بازماندگان ایشان پرداخت کرد.

شرکت بیمه پاسارگاد در قبال پوشش بیمه تکمیلی حادثه یکی از سپرده گذاران بانک پاسارگاد مبلغ یک میلیارد ريال و همچنین در خصوص پرونده دیگر مبلغ ۶۰۰ میلیون ريال به وراث سپرده گذاران بانک پرداخت کرد.

گفتنی است این سپرده گذاران که در شعبه های رجایی شهر کرج و تهران ویلا دارای سپرده بلند مدت بودند و تحت پوشش بیمه تکمیلی حادثه قرار داشتند، چندی پیش جان خود را از دست داده و پس از تشکیل پرونده و انجام بررسی های لازم بابت غرامت فوت بیمه تکمیلی حادثه (فوت به هر علت) سپرده گذاران بانک مبلغ برآوردی خسارت به ذینفعان این عزیزان پرداخت شد.

compensation-insurance-death-02

بنابر گزارش بیمه پاسارگاد، بانک پاسارگاد با انگیزۀ پشتیبانی و حمایت از مشتریان خود و تحقق شعار « مشتری ذات بانک است» با همکاری بیمه پاسارگاد، بسته بیمه ای جامعی را متناسب با مبلغ و مدت سپرده آنان ارایه می نماید. در این طرح ، کلیه سپرده گذاران حقیقی که دارای سپرده بلند مدت بیش از یک سال باشند، تحت پوشش بیمه تکمیلی حادثه قرار دارند. این بيمه نامه سپرده گذارانی را که سن آن ها کمتر از ۷۵ سال باشد، معادل مبلغ سپرده خود تا یک میلیارد ریال تحت پوشش خطر فوت قرار می دهد.

این گزارش می افزاید پیش از این نیز بیمه پاسارگاد خدمات ممتاز دیگری را به سپرده گذاران با هزینه بانک پاسارگاد ارایه داده است. بیمه حادثه در طول شبانه روز و در کلیه نقاط جهان به میزان مبلغ سپرده ( پرداخت خسارت حداکثر تا سقف یک میلیارد و پانصد میلیون ریال برای فوت ناشی از حادثه)- بیمه هزینه های درمان بستری بیمارستانی ناشی از حادثه به میزان ۱۰ درصد مبلغ سپرده- (پرداخت خسارت حداکثر تا ۱۵۰میلیون ريال)، بیمه آتش سوزی منزل مسکونی سپرده گذاران به میزان یک سوم مبلغ سپرده در روز قبل از حادثه ( پرداخت خسارت تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال) و تخفیف ویژه بیمه بدنه اتومبیل سپرده گذاران از جمله امتیازاتی است که به تمامي سپرده گذاران با هر نوع سپرده و موجودی ارایه شده است.

همچنین پوشش بیمه هزینه های بیمارستانی ناشی از بیماری (شامل هزینه های بستری شدن در بیمارستان و اعمال جراحی) پرداخت خسارت از مبلغ ۲۰ میلیون ريال تا ۴۰۰ میلیون ريال برای سپرده گذاران حقیقی دارای سپرده بلند مدت متناسب با مبلغ سپرده ارایه می شود. سپرده گذاران به منظور اطلاع و آگاهی از کیفیت پوشش های بیمه ای ، می توانند با مراجعه به شعب افتتاح کننده سپرده خود، گواهی بیمه دریافت نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *