معماری
خانه » دریچه ای رو به شعب و نمایندگان » همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر در استان مازندران

همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر در استان مازندران

برگزاری همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر و تامین آتیه در استان مازندران

همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر و تامین آتیه  با حضور رؤسا، همکاران و بیش از ۴۵۰ نفر از نمایندگان استان مازندران در سالن همایش های کمیته امداد فریدونکنار در تاریخ ۲۹ آذرماه برگزار شد.

گفتنی است دوره آموزشی بازاریابی و فروش بیمه عمر و تامین آتیه با حضور محمد قاسمی وند و بابک توکلی از مدیران ارشد بیمه عمر و تامین آتیه و مدرس آموزه های فروش و بازاریابی، برگزار شد.

در ادامه همایش حسین زاهدی سرپرست منطقه مازندران ضمن خوش آمدگویی و ابراز خورسندی از حضور پر شور نمایندگان منطقه اظهار داشت: امیدواریم با پرپایی این همایش برای نمایندگان، فروش بیمه در منطقه مازندران بیش از پیش افزایش یابد و بتوانیم در ارتقاء و گسترش فرهنگ بیمه استان گام برداریم.

وی در ادامه افزود: بیمه پاسارگاد در فروش بیمه عمر و تامین آتیه در صنعت بیمه، در جایگاه دوم قرار دارد. در همین راستا کارگروهی تحت عنوان «هم اندیشی در رشته تخصصی بیمه عمر و تامین آتیه» در استان مازندران تشکیل شده که رسالت این گروه بررسی، مطالعه بازار بیمه ای و شناسایی، جذب نمایندگان، آموزش و حمایت از آنان در جهت ارتقاء و گسترش فرهنگ بیمه و همچنین فروش بیمه عمر و تامین آتیه در استان می باشد.

همچنین هم اندیشی، همدلی و حمایت در دستور کار مدیریت منطقه ۱۰ جهت ارتقاء و توسعه بازار فعلی قرار گرفته است. در پایان همایش از رؤسای برتر شعب و نمایندگان برتر بیمه عمر و تامین آتیه و همچنین از اعضاء کارگروه بیمه عمر و تأمین آتیه شعب منطقه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مطلب پیشنهادی

پرداخت غرامت بیمه عمر در شعبه گرگان

پرداخت غرامت بیمه عمر و تامین آتیه توسط شعبه گرگان غرامت بیمه عمر و تامین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *