معماری
خانه » دریچه ای رو به شعب و نمایندگان » فعالیت گروه بیمه عمر و تامین آتیه در منطقه ۱۰

فعالیت گروه بیمه عمر و تامین آتیه در منطقه ۱۰

فعالیت کار گروه بیمه عمر و تامین آتیه در منطقه ۱۰

شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به اهمیت بیمه عمر در زندگی افراد جامعه و اعتباری که برای بر آوردن این نیاز مردم قائل است، شبکه بسیار عظیم و کادر مجربی را در شناسایی این نیاز تشکیل داد تا بتواند آرامش حال و آینده را به خانه های مردم هدیه نماید.

از زمان شروع فعالیت بیمه پاسارگاد در استان مازندران و در سال های گذشته سهم بسیار چشمگیری را در اجرای این هدف داشته توانسته این استان را در بین استان های پهناور کشور در جایگاه سوم از نظر فروش این رشته قرار دهد.

تشکیل کارگروه بیمه عمر و تامین آتیه از اواخر سال ۱۳۹۳ و با حضور کارشناسان عمر شعبه های منطقه و با هدف هم فکری، هم اندیشی و ایجاد فکر نو، تأثیر بسیار زیادی در افزایش سطح آگاهی سازمان فروش عمر و یکسان سازی فروش در سطح منطقه ۱۰ داشته است.

این نشست صمیمانه با حضور سرپرست منطقه و در زمان های تعیین شده به صورت ماهانه تشکیل می شود. به طوری که دبیر این کار گروه موضوعات مورد بحث را قبل از تعیین و در دهه اول هر ماه و پس از جمع بندی آمار ماه گذشته، افراد و اعضای کارگروه با کسب اطلاعات کامل از موضوع معین شده پای بحث و گفتگو می نشینند و ضمن مقایسه آمار شعبه ها، با ارائه طرح و پیشنهادهای جدید، نتیجه تصمیم گیری کارگروه را سرلوحه کار خود در ماه جدید قرار می دهند. از برنامه های آینده و در حال اجرای این منطقه تشکیل کارگروه در سایر رشته ها و دستیابی به اهداف کلان بیمه پاسارگاد در منطقه ۱۰ می باشد.

امید است با همراهی و همدلی نیروهای کارآمد، شاهد موفقیت های افزون تری در این استان سرسبز باشیم.

مطلب پیشنهادی

همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر در استان مازندران

برگزاری همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر و تامین آتیه در استان مازندران همایش بازاریابی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *