معماری
خانه » دریچه ای رو به شعب و نمایندگان » دوره آموزشی محصول شناسی، مذاکره و فروش بیمه عمر

دوره آموزشی محصول شناسی، مذاکره و فروش بیمه عمر

برگزاری دوره آموزشی محصول شناسی، مذاکره و فروش بیمه عمر و تامین آتیه در شعبه مشهد

به همت شعبه مشهد و با همکاری مدیریت منطقه دو، دوره آموزشی ۶ روزه با حضور بابک توکلی، مدرس بیمه و از فروشندگان برتر بیمه عمر و تامین آتیه در این شعبه برگزار می شود.

در این دوره آموزشی که در سه بخش دو روزه ، طی سه ماه برگزار خواهد شد، شرکت کنندگان با جایگاه، نقش و اهمیت بیمه های عمر در زندگی روزمره و تکنیک های مذاکره، فروش و بازاریابی آن و چگونگی تیم سازی و تشکیل شبکه فروش آشنا می شوند.

در اولین دوره این کلاس ها که در روزهای ۱۱و ۱۲ مرداد در طول ۱۶ ساعت صبح و عصر با حضور بیش از یکصد نفر از نمایندگان عمومی و عمر شعبه مشهد برگزار شد، توکلی به تفصیل به بیان چرایی فروش بیمه عمر پرداخت و تلاش کرد تا نگرش نمایندگان را نسبت به شغل، شناخت خود و جهان پیرامونی اصلاح کند.

وی  همچنـین در رابطـه با شناخـت ضمیر ناخـودآگاه، اصـول بـرنامه ریزی و هدایت آن با نمایندگان به گفتگو نشست. در ابتدای این کلاس علی خلیل زاده، مدیر منطقه دو ضمن تشکر از همکاری مدیریت آموزش جهت هماهنگی برگزاری این دوره آموزشی، هدف از تشکیل چنین کلاس هایی را ارتقاء دانش فنی و عملیاتی شبکه فروش، افزایش روحیه اعتماد به نفس آنان و باورپذیری هرچه بیشتر نقش و جایگاه نمایندگان در توسعه فرهنگ بیمه  و افزایش ضریب نفوذ آن در جامعه دانست و با بیان این نکته که بیمه نیاز جامعه و بهترین مکانیزم انتقال خطر می باشد از نمایندگان خواست ضمن داشتن اعتقاد و باور قلبی، درستی عمل و صداقت گفتار را سرلوحه کار خود قرار دهند.

نمایندگان حاضر در جلسه نیز با ابراز خرسندی از برگزاری چنین دوره هایی از تلاش های صورت گرفته توسط شعبه مشهد و منطقه دو در جهت برگزاری هرچه بهتر این کلاس قدردانی نمودند.

مطلب پیشنهادی

همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر در استان مازندران

برگزاری همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر و تامین آتیه در استان مازندران همایش بازاریابی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *