معماری
خانه » اخبار بیمه پاسارگاد » دریافت تندیس وب سایت برتر در جشنواره وب ایران

دریافت تندیس وب سایت برتر در جشنواره وب ایران

iran-web-festival

هفتمین جشنواره وب ایران با حضور ۱۳ هزار وب سایت فارسی در ۴۷ گروه در حوزه های گوناگون برگزار شد و در نهایت ۲۷ بهمن ماه با معرفی برگزیدگان وب و موبایل ایران به پایان رسید.

جشنواره وب ایران ۱۳۹۳ در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه میزبان بیش از ۷۰۰ متخصص و کارآفرین در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی بود و به برندگان نهایی تندیس اهدا شد.

انتخاب هر وب سایت با توجه به آرای بیش از ۴۵۰۰ داور صورت گرفته است. بیمه پاسارگاد نیز به عنوان سایت برگزیده حوزه بانک و بیمه شناخته شد. سایت بیمه عمر پاسارگاد توانست به مرحله نهایی راه یابند و درنهایت نیز این سایت به عنوان انتخاب نهایی آرای مردمی شناخته شد.

webiran

هدف اصلی از برگزاری این جشنواره، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی بود. این جشنواره با محورهای مختلفی مانند طراحی تجربه کاربری و نوآوری در رابط‌های کاربردی، مدیریت تولید و توسعه نرم‌افزار، تحولات برنامه‌نویسی مدرن، تجارت الکترونیک و فروش آنلاین در ایران، تبلیغات اینترنتی و بازاریابی دیجیتال در ایران و کارآفرینان فضای دیجیتال شکل گرفت.

ضمن تبریک به شما بیمه گذاران، مشتریان و کاربران گرانمایه، برگزیده شدن بیمه پاسارگاد در این جشنواره را به فال نیک می گیریم و با توانی مضاعف برای بهبود خدمات بیمه ای و اطلاع رسانی به شما، تلاش خواهیم کرد.

iran-web-festival-loh

به همراهی با شما افتخار می‌کنیم و این همراهی را بهترین و باارزش‌ترین جایزه برای خود می‌دانیم.

جهت مشاهده دایرکتوری جشنواره به لینک زیر مراجعه فرمایید.

وب سایت های برگزیده سال ۹۳

مطلب پیشنهادی

پرداخت غرامت بیمه عمر در شعبه دامغان

پرداخت غرامت بیمه عمر و تامین آتیه در شعبه دامغان شعبه دامغان غرامت بیمه عمر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *