معماری
خانه » دریچه ای رو به شعب و نمایندگان » برگزاری سمینار بیمه و صنعت حمل و نقل در شهر مشهد

برگزاری سمینار بیمه و صنعت حمل و نقل در شهر مشهد

برگزاری سمینار هم افزایی بیمه و صنعت حمل و نقل در شهر مشهد

به همت مدیریت بیمه های باربری و شرکت تامین ترابر ایرانیان و همکاری منطقه دو در تاریخ ۱۸ آذرماه سال جاری سمیناری تحت عنوان (هم افزایی بیمه و صنعت حمل و نقل بین المللی-دستاوردها و افق های پیش رو) با دعوت از دست اندرکاران این صنعت، مدیران گمرک استان، دبیرکل کانون انجمن های شرکت های حمل و نقل بین المللی ، سرپرست  دفترکل نظارت بر ترانزیت گمرک جمهوری اسلامی ایران، رئیس انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی و جمعی از بیمه گذاران شرکت بیمه پاسارگاد در هتل توریست توس مشهد برگزار شد.

در این سمینار که با هدف آشنایی هرچه بیشتر مدیران شرکت های حمل و نقل بین المللی با خدمات بیمه  ارائه شده توسط شرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه تضمین گمرک صورت گرفت، شرکت کنندگان به طور مبسوط با مزایای این بیمه آشنا شدند.

مهدی شاکرین معاون فنی بیمه های اشخاص و شیدا لاجوردی مدیر بیمه های باربری شرکت و مدیران شرکت تامین ترابر ایرانیان نیز درآن حضور داشتند، علی خلیل زاده مدیر منطقه ۲ به نمایندگی از شرکت ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، در سخنانی حمل و نقل را از نیازهای اولیه توسعه که اهمیت زیادی در اعتلای توان اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و سیاسی کشور دارد، دانست و افزود : صنعت بیمه نیز در امنیت اجتـماعی، اقتصـادی، عدالت اجتمـاعی، افزایش رفـاه، جذب سـرمایه های خرد و کاهش ریسک های سرمایه گذاری نقش مهمی دارد.

خلیل زاده گفت : با توجه به نقش کلیدی صنعت حمل و نقل درتوسعه اقتصادی و نیز نقش بیمه در امنیت اقتصادی، همکاری این دو صنعت در کنار درک مشترک از یکدیگر، قطعاً موجب هم افزایی در ایفاد وظایف آن ها خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت بیمه پاسارگاد با شناسایی دغدغه های مشتریان و ارائه طرح بیمه های فنی بخش بزرگی از دغدغه های آن ها را برطرف کرده است. دغدغه صنعت حمل و نقل نیز برای بیمه قابل درک است. در این صنعت بیمه گذار به دنبال خرید بیمه ای مورد تأیید گمرک می باشد. انتظار تداوم ارائه خدمات، عوض نکردن تضامین، حضور در گمرک ها، تسریع و تسهیل در اعلام وصول، نظارت و کنترل بروز گواهی های صادره در مرزهای مختلف، به موقع پرداخت کردن خسارت توسط شرکت بیمه را دارد. یکی از این خدمات پوشش های بیمه ای طرح تأمین شرکت های حمل و نقل بین المللی در قبال گمرک است و دیگری طرح تضمین تعهدات تحویل گیرندگان کانتینر در قبال مالکان می باشد.

مدیر منطقه دو با اشاره به امکانات و داشتن کادر مجرب کارشناسان این شرکت، اذعات داشت : بیمه پاسارگاد دارای ۱۵ منطقه،۷۰ شعبه و ۳ هزار نمایندگی در سطح کشور و دارای رتبه یک در توانگری مالی بین سایر شرکت های بیمه می باشد.

مدیر منطقه دو گفت : این شرکت با قریب ۲ سال کار اصولی و حرفه ای  بر روی طرح مذکور امکان پذیرش ۱۲۰۰ میلیارد تومان ظرفیت ریسک پذیری ایجاد کرده و امیدوار است بتواند رضایت خاطر شما را فراهم کند.

در ادامه مراسم وحید حایری مدیرعامل تامین ترابر، شرکت کنندگان را به طور کامل با طرح تضمین گمرک و مزایا و اهمیت آن آشنا نمودند.

همچنین در این مراسم فرصتی فراهم شد تا سرپرست دفترکل نظارت بر ترانزیت گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز در گفتگوی صمیمانه ضمن شنیدن دغدغه های شرکت های حمل و نقل بین المللی به سئوالات آنان نیز پاسخ دهد.

ارزیابی نهایی نشان از خرسندی حاضرین از این سمینار و  اشتیاق آنان به ادامه همکاری با شرکت بیمه پاسارگاد داشت.

در این سمینار همچنین از شرکت های حمل و نقل بین المللی که به عنوان بیمه گذاران بیمه پاسارگاد ضمن همکاری با مدیریت ریسک مناسب کمترین ضریب خسارت را داشتند با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد.

مطلب پیشنهادی

همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر در استان مازندران

برگزاری همایش بازاریابی و فروش بیمه عمر و تامین آتیه در استان مازندران همایش بازاریابی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *